24. jun 2026
Tesla
Večinoma izkoristim priložnost, da ne letim iz Beograda.
Staro dobro letališče Surčin je zamenjal v nacionalistično blato uvaljani inženir.
Imel sem priložnost prepotovati večji del sveta in videti precej različnih letališč.
Nobeno ni bilo naročeno prek popularnih kitajskih spletnih strani… To pa je bilo.
Kup nekih gadgetov, ki ne delajo. Dekoracije, ki bi se jih sramovala tudi Wendy's.
Pa kdo je to delal?
A je kdo v tej jebeni državi, ki ni dobil dela prek veze?
Oprosti, Nikola.
In potem, popolna situacija.
Sedel sem v letalo. Jebemti, 15 minut prej smo vsi vstopili.
Gremo, dobro je.
Ne gremo…
* Govori pilot, žal imamo tehnične težave, moramo počakati servisno ekipo.
Ok, čakamo servisno ekipo… Super, tu so…
* Upam, da je okvara odpravljena in da kmalu poletimo.
Dobro, to je verjetno dobro, ampak servisna ekipa se vrača, spet je ugasnil motorje.
Nikoli se nisem obremenjeval z letenjem, ampak nisem ravno prepričan, da želim, da popravijo to šklopocijo.
* Žal imam slabe novice. Morate zapustiti letalo.
Jebemti!!!
A ste morali res vse zajebati?
Vi inbreedi iz javnih podjetij, a se da karkoli normalno organizirati.
Poimenovali ste letališče Nikola Tesla, samo da greste na kurac Hrvatom in ker je izumil elektriko.
Prvo vam je uspelo, drugo je netočno.
Če bi šel z avtom, bi prej prišel.
To pišem, medtem ko čakam taksi za let nazaj.
Katero presenečenje bo naslednje?
Se da namesto plazmice padalo in bromazepam?
Ne sprašujte me, kako vem, da o večini stvari, povezanih s tem objektom, odločajo nasnifani opice.
Tako tudi izgleda celotno letališče.
Kot slaba halucinacija.
Staro dobro letališče Surčin je zamenjal v nacionalistično blato uvaljani inženir.
Imel sem priložnost prepotovati večji del sveta in videti precej različnih letališč.
Nobeno ni bilo naročeno prek popularnih kitajskih spletnih strani… To pa je bilo.
Kup nekih gadgetov, ki ne delajo. Dekoracije, ki bi se jih sramovala tudi Wendy's.
Pa kdo je to delal?
A je kdo v tej jebeni državi, ki ni dobil dela prek veze?
Oprosti, Nikola.
In potem, popolna situacija.
Sedel sem v letalo. Jebemti, 15 minut prej smo vsi vstopili.
Gremo, dobro je.
Ne gremo…
* Govori pilot, žal imamo tehnične težave, moramo počakati servisno ekipo.
Ok, čakamo servisno ekipo… Super, tu so…
* Upam, da je okvara odpravljena in da kmalu poletimo.
Dobro, to je verjetno dobro, ampak servisna ekipa se vrača, spet je ugasnil motorje.
Nikoli se nisem obremenjeval z letenjem, ampak nisem ravno prepričan, da želim, da popravijo to šklopocijo.
* Žal imam slabe novice. Morate zapustiti letalo.
Jebemti!!!
A ste morali res vse zajebati?
Vi inbreedi iz javnih podjetij, a se da karkoli normalno organizirati.
Poimenovali ste letališče Nikola Tesla, samo da greste na kurac Hrvatom in ker je izumil elektriko.
Prvo vam je uspelo, drugo je netočno.
Če bi šel z avtom, bi prej prišel.
To pišem, medtem ko čakam taksi za let nazaj.
Katero presenečenje bo naslednje?
Se da namesto plazmice padalo in bromazepam?
Ne sprašujte me, kako vem, da o večini stvari, povezanih s tem objektom, odločajo nasnifani opice.
Tako tudi izgleda celotno letališče.
Kot slaba halucinacija.